Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że Biuro Turystyczne PROJECT pracuje zdalnie do odwołania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

 tel. 609-204-333 lub e-mailem: biuro@bt-project.pl.

Przepraszamy i liczymy na pełne zrozumienie.

 

Właściciel biura - Antoni Monach

 

UWAGA!!! U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

Najpiękniejszy i największy świąteczny jarmark w  Polsce oczaruje każdego. Na zabytkowym Starym Rynku ujrzymy kilometry świecidełek na drewnianych domkach, poczujemy zapach prawdziwej choinki i aromat pieczonych kasztanów, zmieszany z czekoladowymi piernikami. Spore wrażenie zrobią też coroczny gość jarmarku - gigantyczny, ośmiometrowy wiatrak, a także stroiki i ręcznie malowane bombki z dedykacjami. Nasze podniebienia rozpieszczą pyszne smaki z odległych krain - francuskie naleśniki, włoskie sery i wędliny oraz hiszpańskie churros z płynną czekoladą. Poznamy uroki stolicy Dolnego Śląska - Ostrów Tumski, zabytkowy rynek z gotyckim ratuszem oraz kamieniczkami Jaś i Małgosia.

Na życzenie grupy (dodatkowo płatne): 1. Zoo z Afrykarium - fauna i flora Czarnego Lądu (płaszczki na wyciągnięcie ręki, rekiny widziane z podwodnego, szklanego tunelu!). 2. Hydropolis (pierwsze w Polsce wodne miasto pod ziemią, 8 stref tematycznych). 3. Sky Tower (najwyższy w kraju - 212 m - drapacz chmur, widać z niego Sudety!).

Cena do ustalenia.

Początek strony