Warszawa: Muzeum Niepodległości w Cytadeli - jedno z najważniejszych miejsc polskiej martyrologii z epoki zaborów (ok. 40 tys. więźniów przez 80 lat, m.in. Józef Piłsudski, Romuald Traugutt, Roman Dmowski i ksiądz Piotr Ściegienny); gra miejska „Stulecie niepodległości” na Starym Mieście; zwiedzanie Belwederu, Zamku Królewskiego i Muzeum Powstania Warszawskiego, w których docenimy wartość wolności.

Sulejówek: interaktywne Muzeum Józefa Piłsudskiego - wizyta w legendarnym dworku „Milusin”, zakupionym ze składek legionistów marszałka.

Niepokalanów: Muzeum św. Maksymiliana Kolbego, poświęcone życiu i działalności pierwszego polskiego męczennika z II wojny św., zamordowanego w obozie w Auschwitz (duchowny dobrowolnie oddał życie za współwięźnia).

Żelazowa Wola: rodzinny dom Fryderyka Chopina, wybitnego kompozytora, którego muzyka dodawała rodakom otuchy w czasach zaborów.

Na życzenie grupy: 1. Lekcja edukacyjna w pałacu w Wilanowie 2. Stadion Narodowy (poczuj się jak Robert Lewandowski). 3. Centrum Nauki Kopernik. 4. Lekcja muzealna w Muzeum Wojska Polskiego.

Cena (nie zawiera biletów wstępów):
  I – od 465 zł
  II – od 505 zł
  III – od 569 zł

Początek strony