Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że Biuro Turystyczne PROJECT pracuje zdalnie do odwołania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

 tel. 609-204-333 lub e-mailem: biuro@bt-project.pl.

Przepraszamy i liczymy na pełne zrozumienie.

 

Właściciel biura - Antoni Monach

 

UWAGA!!! U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

 

Wrocław: Ostrów Tumski, Panorama Racławicka (efektowne, jedyne tego rodzaju w Polsce dzieło Styki i Kossaka), ZOO z Afrykarium - fauna i flora Czarnego Lądu (rekiny widziane z podwodnego, szklanego tunelu, płaszczki na wyciągnięcie ręki!), rynek z gotyckim ratuszem, Uniwersytet Wrocławski z barokową Aulą Leopoldyna, kamieniczki Jaś i Małgosia, Sky Tower (najwyższy w Polsce - 212 m - drapacz chmur, widać z niego szczyty Sudetów!), Hydropolis (pierwsze w kraju wodne miasto pod ziemią, 8 stref tematycznych), wieczorny pokaz fontanny multimedialnej przy Hali Stulecia (światło i muzyka).

Lubiąż: do swych wnętrz zaprasza największe cysterskie opactwo na świecie (arcydzieło śląskiego baroku, druga po Wawelu nekropolia Piastów), odkryjemy tutaj tajemnice II wojny światowej („złoto generałów”).

 

Na życzenie grupy: 1. Rejs po Odrze we Wrocławiu. 2. Trzebnica - XIII-wieczne sanktuarium św. Jadwigi z grobem świętej (bogate ołtarze w stylu rokoko). 3. Stadion piłkarski (arena Euro 2012). 4. Monumentalna Hala Stulecia. 5. Spektakl teatralny. 6. Zdobycie Ślęży (718 m n.p.m.) - święta góra Słowian i Ślężan.

 

Cena (nie zawiera biletów wstępu): od 469 zł (minimum 47 osób).

Początek strony