Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że Biuro Turystyczne PROJECT pracuje zdalnie do odwołania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

 tel. 609-204-333 lub e-mailem: biuro@bt-project.pl.

Przepraszamy i liczymy na pełne zrozumienie.

 

Właściciel biura - Antoni Monach

 

UWAGA!!! U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

Śliwowica łącka: trzeba mieć mocną głowę, by wytrzymać wizytę w wytwórni śliwowicy - film i opowieść o produkcji trunków, później degustacja soków, win oraz ponad 70-procentowych (!) napitków.

Trzy Korony (982 m n.p.m.): wejście na kultowy szczyt Pienin, zejście w stronę wijącego się w dole Dunajca - warto się spocić, bo widoki zapierają dech w piersiach!

Spływ przełomem Dunajca: flisacy rozśmieszą nas do łez, snując góralskie opowieści podczas spływu tratwami od Sromowców Niżnych do Szczawnicy.

Pieniny: zachwycająca panoramami białych skał, całodzienna wycieczka górska, wizyta w bacówce (oscypki, bundz, żętyca), przejście głównym grzbietem Małych Pienin na słowacką stronę (po drodze widoki na Pieniny, Tatry, Gorce i przełom Dunajca), powrót na polską stronę.

Dębno: niepowtarzalny nastrój XV-wiecznego, drewnianego kościółka, w którym filmowy ślub wzięli Janosik i Maryna.

Niedzica: poczujemy się jak dawni strażnicy na granicy polsko-węgierskiej, myszkując po XIV-wiecznym zamku nad Dunajcem; niezwykłe krajobrazy ujrzymy podczas spaceru po zaporze Jeziora Czorsztyńskiego.

 

Cena (nie zawiera biletów wstępu): od 679 zł (minimum 47 osób).

 

 

 

Początek strony