Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że Biuro Turystyczne PROJECT pracuje zdalnie do odwołania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

 tel. 609-204-333 lub e-mailem: biuro@bt-project.pl.

Przepraszamy i liczymy na pełne zrozumienie.

 

Właściciel biura - Antoni Monach

 

UWAGA!!! U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

Błędne skały (nakręcono tu sceny do filmu „Opowieści z Narnii”) lub Szczeliniec Wielki - wędrówka ciasnym labiryntem z osobliwymi figurami kamiennymi, wyrzeźbionymi przez naturę (zachwycał się nim John Adams - szósty prezydent USA i Johann Wolfgang Goethe).

Wambierzyce: „Śląska Jerozolima” - barokowa bazylika, ruchoma szopka i skansen wójta.

Broumov: w swe podwoje zaprasza czeski browar klasztorny, jeden z najstarszych w tej części Europy - wysłuchamy historii o produkcji piwa „Opat” według tradycyjnej receptury benedyktyńskiej (degustacja złotego trunku!), zrobimy zakupy w browarnym sklepie, odwiedzimy rynek, barokowy klasztor i najstarszy drewniany kościół w Czechach.

Lubiąż: największe cysterskie opactwo świata (arcydzieło śląskiego baroku) - dziedziniec, jadalnię opata, salę książęcą, kościół NMP, tajemnice II wojny św. - „złoto generałów”.

Świdnica: w swe podwoje zaprasza ewangelicki Kościół Pokoju z zachwycającym przepychem, barokowym wnętrzem (w skarbnicy UNESCO); na deser spacer po zabytkowej starówce.

Kuks: warto zobaczyć barokowy klasztor bonifratrów z Czeskim Muzeum Farmacji lub Krzeszów - opactwo cystersów (europejska perła baroku).

 

 

Cena (nie zawiera biletów wstępu): od 439 zł (minimum 47 osób)

Początek strony