Warszawa: tutaj bije serce Polski, a dumna przeszłość na każdym kroku przeplata się z XXI wiekiem. Poznaj historię Zamku Królewskiego i pospaceruj po starówce. Na Stadionie Narodowym wyobraź sobie, jak - niczym Robert Lewandowski - strzelasz gola w meczu reprezentacji, zaś w Centrum Nauki Kopernik odkryj dotykiem i wzrokiem tajemnice świata. W letniej rezydencji Jana III Sobieskiego w Wilanowie posłuchaj ciekawostek o wybitnym królu, a w Muzeum Powstania Warszawskiego oddaj hołd niezłomnym żołnierzom. Hasło na dziś? Warszawa da się lubić!

Toruń: planetarium (odkrywanie tajemnic kosmosu); Muzeum Piernika (samodzielny wypiek smakołyków pod opieką mistrzów piekarskich); ,,gotyk na dotyk’’ podczas spaceru po zabytkowym Starym Mieście.

Na życzenie grupy: 1. Dom Legend Toruńskich (uczestniczymy w parateatralnych opowieściach o legendach i historii miasta). 2. Warsztaty muzealne (czerpiemy kartkę papieru, drukujemy na XIX-wiecznej prasie, piszemy gęsim piórem + prezent - czerpana kartka do kaligrafii). 3. Uniwersyteckie obserwatorium astronomiczne.

Cena (nie zawiera biletów wstępu):
  I – od 455 zł (43-45 osób + 4 opiekunów)
  II – od 495 zł (37-42 osoby + 4 opiekunów)
  III – od 559 zł (30-36 osób + 3 opiekunów)

Początek strony