Biskupin: wizyta w osadzie obronnej sprzed prawie 3 tys. lat i w Muzeum Archeologicznym; na deser podróż kolejką wąskotorową i opowieści o Diable Weneckim.

Gniezno: podczas lekcji muzealnej stoczymy prawdziwy rycerski bój; historię pierwszych Piastów poznamy w czasie audiowizualnego spektaklu; w Archikatedrze zobaczymy słynne, średniowieczne Drzwi Gnieźnieńskie oraz srebrny grobowiec św. Wojciecha; poznamy też historię niezwykłej kradzieży.

Poznań: spacer pod bacznym okiem koziołków po Starym Rynku, na którym można podziwiać piękny renesansowy ratusz oraz maleńkie domki budnicze; o tym, jak z kawałka ciasta, białego maku i bakalii powstaje wyjątkowy poznański smakołyk, dowiemy się wypiekając i degustując  wspaniałe rogale świętomarcińskie.

Silverado: napad na autobus rodem z Dzikiego Zachodu, zapierające dech w piersi pokazy i zabawy w westernowym miasteczku.

Na życzenie grupy: 1. Zaurolandia (starcie oko w oko z dinozaurami wszystkich epok). 2. Skansen Miniatur w Pobiedziskach. 3. Stadion Miejski w Poznaniu (arena Euro 2012). 4. Zagroda Pałucka - regionalne warsztaty (wyrób masła, pieczenie bułek, dojenie krowy).

Cena (nie zawiera biletów wstępów):
  I – od 235 zł (43-45 osób + 4 opiekunów)
  II – od 255 zł (37-42 osoby + 4 opiekunów)
  III – od 289 zł (30-36 osób + 3 opiekunów)

Początek strony